FRAKCIE

V hre budú 4 hrateľné frakcie s vlastným príbehom a misiami:

1. Vojaci OSN

2. Somali National Alliance –

SNA -“Milicie”

3. Somali National Front –

SNF –“Front”

4. Somali Salvation Democratic Front –

SSDF – “Armáda Spásy”

Každá frakcia bude mať svoje cieľe a misie.

Vzťahy medzi jednotlivými Somali frakciami budú nestále, určované vývojom bojov a diplomacie.

Na FB sú okrem hlavnej skupiny – pre všetkých účastníkov akcie, vytvorené aj dve podskupiny – jedna pre OSN a druhá pre Somali frakcie.

 

Dresscode je povinný:

1. OSN vojaci majú pravidelné uniformy / prilby a doplnky /. Spravodajská služba bude upresnená v skupine.

2. Somali frakcie – civilny odev afro arab typu, mix civilný odev a uniformy, doplnky arafatky. V galérii sú fotky pre inšpiráciu.

Akcia bude trvať 48 hodín a je určená pre všetkých airsofťákov – MilSim, LARP …

· Frakcia OSN je vhodná pre hráčov MilSim- prieskum, strážna, bojová činnosť, špeciálne operácie, spravodajská činnosť. Rozdelenie úloh, plánovanie, hierarchia velenia a právomocí. Vybudovanie a obrana FOB. Likvidácia výbušných zariadení, mínových polí. Výsadkové operácie – autá…

· Frakcia SNA- Milície je vhodná pre skúsenejších airsofťákov. Bude hlavným vojenským protivníkom OSN. Prieskumná ,prepadová a bojová činnosť. Kladenie nástrah, výbušných systémov a iné…

· Frakcie SNF- Front a SSDF-Armáda Spásy sú vhodné aj pre menej skúsených hráčov, profi hráčov ktorí si chcú oddýchnuť či milovníkov larpu.. Obe frakcie majú rovnakú ekonomickú činnosť a konkurujú si. Preto sú občasné boje o kozy či studne nevyhnutné. Samozrejme ekonomicky si môžu prilepšiť aj dočasnou spoluprácou s OSN či Milíciami SNA. Ekonomická, prieskumná, bojová činnosť.